Martina Brown

Associate Member of CILEx

Martina is an accredited police station representative having gained her accreditation in December 2014. She represents clients at the police station for a variety of offences such as public order, burglary, fraud and drug offences. She joined Burton Copeland LLP in October 2016 but has substantial experience in dealing with clients in custody and at court through her previous jobs and as a NRPSI interpreter. She is also a member of the Institute of Legal Executives and hopes to qualify as a solicitor in the near future.

She attends at the Magistrates and Crown Courts as Legal Clerk and prepares a wide range of cases.

She is fluent in English, Slovak and Czech and has a passion for a criminal defence work.

________________________________________________________________________________________________________________________________

Martina je akreditovaná právna poradkyňa na policajných výsluchoch. Získala akreditáciu v Decembri 2014. Každodenne zastupuje klientov, ktorí sú vypočúvaní na policajnej stanici a podozrievaní z rôznych priestupkov a trestných činov. Pre Burton Copeland Právnickú Spoločnosť Manchester začala pracovať v októbri 2016. Martina má značné skúsenosti komunikovať s klientami či je to počas policajnej väzbe alebo na súdnych rokovaniach vďaka jej predošlého zamestnania ako tlmočníčka pre Slovenskú a Českú komunitu.

Kontaktujte Martinu priamo ak ste zatknutý alebo obvinený z trestného činu a vyžadujete právnu radu kdekoľvek v Spojenom Kráľovstve. Poskytujeme reprezentáciu na policajnom výsluchu zadarmo, 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

Ak ste obvinený z trestného činu a predvolaný na súd, požiadame o legálnu podporu, aby ste nemuseli platiť za naše služby.

Martinu môžte kontaktovať na nasledujúcich číslach:

Kancelária (09:00-17:00): 0161 827 9500

Mobil (24 hodín denne): 07775 870156

Kancelária (17:00 – 09:00): 0161 832 7834

Vyplnením formuláru – get in touch – kontaktujte nás, zadajte Vaše meno, telefónne číslo, e-mail a stručný popis Vašeho dotazu.